Оливкова олія

Оливкова олія давно здобуло славу одного з найбільш корисних продуктів. Воно активно застосовується у медицині, дієтології та косметології. 

Вже стародавні греки і єгиптяни, навіть не думали про те, наскільки багатий корисними мікроелементами плід оливи, цінували його унікальні властивості і приписували оливкового дерева божественне походження. Оливкова олія має гарний омолоджуючий властивістю, завдяки вмісту вітаміну Е і антиоксидантів воно дійсно перешкоджає в'янення клітин, розгладжує зморшки і запобігає їх появу. Це дозволить надовго зберегти молодість і пружність шкіри. За ці властивості воно особливо рекомендується дітям і літнім людям, а також жінкам, охочим продовжити свою молодість. 

 

Оливки

Зелені і чорні оливки без кісточок Athena  - це якісний натуральний продукт, вироблений єгипетською компанією All Reda For Food Industry з оливок, вирощених на плантаціях Греції і Туреччини. По суті, це волоські і турецькі оливки, які маринуються і консервуються в Єгипті. Оливки здавна вживали в арабських і азіатських країнах. Крім того, що оливки мають незвичайний благородний смак, вони ще й дуже корисні. Завдяки тому, що плоди маринують до моменту їх повного дозрівання, в них залишаються рідкісні хімічні сполуки і мінеральні речовини, корисні для організму.

Соуси та оцти 

В нас ви зможете знайти різноманітку кіськість соусів та оцтів для любих страв.